Trykk på aktuell dato for å se den dagens resultater (for simultan-resultater trykk på «Simultan» i høyre kolonne) !

Dato Vinnere
2018-11-13 Stein Endresen – Knut Daffinrud
2018-11-06 Magne Indreiten – Leif Erik Loe
2018-10-30 Tor Walle – Tore Heitun
2018-10-23 Per Bryde Sundseth – Knut Kjærnsrød Simultan
2018-10-16 Per Bryde Sundseth – Knut Kjærnsrød 3-kveldsturnering (3) Sammenlagt Sammenlagtscorer i Ruter
2018-10-09 Petur Ludviksson – Finn Zachariassen 3-kveldsturnering (2)
2018-10-02 Christer Heitun – Tore Heitun 3-kveldsturnering (1)
2018-09-25 Anne Sidsel Meyer – Bernhard Meyer Handikap-turnering
2018-09-18 Christer Heitun – Tore Heitun
2018-09-11 Tor Svendsen – Hans Johan Låhne Simultan
2018-09-04 Tor Svendsen – Hans Johan Låhne
2018-08-28 Knut Daffinrud – Jan Einar Kvarme Sommerbridge nr. 17
2018-08-21 Tor Svendsen – Hans Johan Låhne Sommerbridge nr. 16
2018-08-14 Stein Endresen – Leif Erik Loe Sommerbridge nr. 15
2018-08-07 Finn Zachariassen – Willy Wahl Sommerbridge nr. 14
2018-07-31 Vegar Næss – Kåre Wahlqvist Sommerbridge nr. 13
2018-07-24 Kristian Barstad Ellingsen – Olav Ellingsen Sommerbridge nr. 12
2018-07-17 Svein Erik Kalliainen – Jan Brunsell Sommerbridge nr. 11
2018-07-10 Per Bryde Sundseth – Knut Kjærnsrød Sommerbridge nr. 10
2018-07-03 Tor Walle – Arvid Wick Lorentzen Sommerbridge nr. 9
2018-06-26 Stein Endresen – Henrik Lund Sommerbridge nr. 8 (handikap)  Uten handikap
2018-06-19 Kåre Wivestad – Jan Erik Stevenson Sommerbridge nr. 7
2018-06-12 Knut Daffinrud – Jan Einar Kvarme Sommerbridge nr. 6
2018-06-05 Eva Beckstrøm – Elen Opland Stenersen Sommerbridge nr. 5
2018-05-29 Anne Lise Rykkelid – Arnold Westerlund Handicap-turnering Uten handikap
2018-05-22 Anne Lise Rykkelid – Arnold Westerlund Sommerbridge nr. 3
2018-05-15 Ivar Gjerde – Ole Johan Aas Sommerbridge nr. 2
2018-05-08 Tor Walle – Arvid Wick Lorentzen Sommerbridge nr. 1
2018-04-24 Bjørn Valstad – Per Bryde Sundseth Simultan
2018-04-17 Nils Christian Haug – Bente Haug Handicap-turnering Uten handikap
2018-04-10 Stein Endresen – Jan Th. Thoresen Simultan
2018-04-03 Jan Einar Kvarme – Kåre Hummertangen Klubbmesterskap 3. kveld (av 3) Sammenlagt
2018-03-27 Christer Heitun – Tore Heitun
2018-03-20 Trond Løfqvist – Jon Stensvold Klubbmesterskap 2. kveld (av 3)
2018-03-13 Arne Bekkeli – Gunnar Krogholm Klubbmesterskap 1. kveld (av 3)
2018-03-06 Tore Heitun – Christer Heitun
2018-02-27 Per Bryde Sundseth – Knut Kjærnsrød
2018-02-20 Tor Walle – Tore Heitun
2018-02-13 Christer Heitun – Tore Heitun
2018-02-06 Stein Endresen – Knut Daffinrud
2018-01-30 Terje Johnsen – Jan Brunsell Simultan
2018-01-23 Anne Lise Rykkelid – Arnold Westerlund
2018-01-16 Terje Johnsen – Jan Brunsell
2018-01-09 Vegar Næss – Kåre Wahlqvist
2018-01-02 Jon Stensvold – Trond Løfqvist

2017-12-19 Jon Stensvold – Trond Løfqvist
2017-12-12 Knut Kjærnsrød Singelturnering
2017-12-05 Tore Heitun – Christer Heitun
2017-11-28 Stein Endresen – Knut Daffinrud
2017-11-21 Stein Endresen – Knut Daffinrud A-pulje
2017-11-21 Bjørn Andersen – Per Gunnar Johansen B-pulje
2017-11-14 Stein Endresen – Knut Daffinrud
Arne Bekkeli – Gunnar Krogholm
A-pulje
2017-11-14 Anne-Margrethe Kaalstad – Elisabeth Groseth B-pulje
2017-11-07 Jon Stensvold – Knut Kjærnsrød A-pulje
2017-11-07 Karin Maczko – Lotta Finstad B-pulje
2017-10-31 Vegar Næss – Kåre Wahlqvist Høstmesterskap kveld 3 A-pulje
2017-10-31 Marit Tordly – Tone Eiklid Høstmesterskap kveld 3 B-pulje
2017-10-24 Tor Walle – Arvid Wick Lorentzen Høstmesterskap kveld 2 A-pulje
2017-10-24 Bjørn Valstad – Grethe Stenehjem Høstmesterskap kveld 2 B-pulje
2017-10-17 Per Bryde Sundseth – Knut Kjærnsrød Høstmesterskap kveld 1 A-pulje
2017-10-17 Bjørn Valstad – Grethe Stenehjem Høstmesterskap kveld 1 B-pulje
2017-10-10 Trygve Storm-Larsen – Bodil Ekeli A-pulje
2017-10-10 David Steinmo – Birger Henrik Varild Larsen B-pulje
2017-10-03 Knut Daffinrud – Jan Einar Kvarme A-pulje
2017-10-03 Anne Lise Rykkelid – Arnold Westerlund B-pulje
2017-09-26 Nils Christian Haug – Frank H. Lea
2017-09-19 Per Bryde Sundseth – Knut Kjærnsrød
2017-09-12 Stein Endresen – Tor Walle
2017-09-05 Per Bryde Sundseth – Knut Kjærnsrød
2017-08-29 Per Bryde Sundseth – Knut Kjærnsrød Sommerbridge (17)
2017-08-22 Per Bryde Sundseth – Knut Kjærnsrød Sommerbridge (16)
2017-08-15 Per Bryde Sundseth – Arvid Wick Lorentzen Sommerbridge (15)
2017-08-08 Christer Heitun – Tore Heitun Sommerbridge (14)
2017-08-01 Jan Th. Thoresen – Tore Heitun Sommerbridge (13)
2017-07-25 Andreas Vesterlund – Morten Brændvang Sommerbridge (12)
2017-07-18 Avlyst (nøkkelsystemet var i stykker, så vi kom ikke inn) Sommerbridge (11)
2017-07-11 Per Bryde Sundseth – Knut Kjærnsrød Sommerbridge (10)
2017-07-04 Tor Svendsen – Hans Johan Låhne Sommerbridge (9)
2017-06-27 Stein Endresen – Jan Einar Kvarme Sommerbridge (8)
2017-06-20 Jan Th. Thoresen – Hans Johan Låhne Sommerbridge (7)
2017-06-13 Vegar Næss – Kåre Wahlqvist Sommerbridge (6)
2017-06-06 Knut Daffinrud – Jan Einar Kvarme Sommerbridge (5)
2017-05-30 Tore Heitun – Christer Heitun Sommerbridge (4)
2017-05-23 Jon Stensvold – Trond Løfqvist Sommerbridge (3)
2017-05-16 Anne Lise Rykkelid – Arnold Westerlund Sommerbridge (2)
2017-05-09 Vegar Næss – Kåre Wahlqvist Sommerbridge (1)
2017-05-02 Tor Svendsen – Magne Indreiten Klubbmesterskap 3. kveld (av 3)
2017-04-25 Robert Veland – Elin Gåsø Dahl Klubbmesterskap 2. kveld (av 3)
2017-04-18 Tor Svendsen – Magne Indreiten Klubbmesterskap 1. kveld (av 3)
2017-04-11 Verina Dahl – Per Bryde Sundseth
2017-04-04 Eva Beckstrøm – Elen Opland Stenersen
2017-03-28 Tor Svendsen – Magne Indreiten
2017-03-21 Knut Kjærnsrød – Kenneth Syversen Simultan
2017-03-14 Stein Endresen – Knut Daffinrud
2017-03-07 Tore Heitun – Christer Heitun
2017-02-28 Hans Johan Låhne – Magne Indreiten
2017-02-21 Einar Borgmann – Ellen Borgmann
2017-02-14 Stein Endresen – Knut Daffinrud
2017-02-07 Tor Svendsen – Magne Indreiten
2017-01-31 Tore Heitun – Christer Heitun
2017-01-24 Tore Heitun – Christer Heitun
2017-01-17 Jon Stensvold – Trond Løfqvist
2017-01-10 Christer Heitun – Tore Heitun
2017-01-03 Verina Dahl – Tor Erik Hermansen
2016-12-20 Jon Stensvold – Trond Løfqvist
2016-12-13 Hans Johan Låhne Singelturnering
2016-12-06 Stein Endresen – Knut Daffinrud
2016-11-29 Trygve Christophersen – Elen Opland Stenersen
2016-11-22 Knut Ivar Løken – Nils Christian Haug
2016-11-15 Jon Stensvold – Trond Løfqvist Simultan-turnering
2016-11-08 Jon Stensvold – Trond Løfqvist
2016-11-01 Per Bryde Sundseth – Knut Kjærnsrød
2016-10-25 Verina Dahl – Tor Erik Hermansen
2016-10-18 Tor Erik Hermansen – Finn Zachariassen
2016-10-11 Kristian Barstad Ellingsen – Astrid Steen Lybæk
2016-10-04 Knut Daffinrud – Jan Einar Kvarme
2016-09-27 Christer Heitun – Tore Heitun
2016-09-20 Knut Ivar Løken – Nils Christian Haug
2016-09-19 Solveig Hoff Singelturnering Kiel
2016-09-18 Magne Indreiten – Kåre Hummertangen Parturnering Kiel
2016-09-13 Roar Løvig – Gunnar Kolstø Simultanturnering
2016-09-06 Knut Daffinrud – Jan Einar Kvarme
2016-08-30 Per Bryde Sundseth – Knut Kjærnsrød
2016-08-23 Per Bryde Sundseth – Knut Kjærnsrød
2016-08-16 Hans Johan Låhne – Jan Einar Kvarme
2016-08-09 Jan Th. Thoresen – Hans Johan Låhne
2016-08-02 Kåre Wivestad – Jan Erik Stevenson
2016-07-26 Per Bryde Sundseth – Knut Kjærnsrød
2016-07-19 Christer Heitun – Tore Heitun
2016-07-12 Tor Erik Hermansen – Jan Th. Thoresen
2016-07-05 Trygve Storm Larsen – Bodil Ekeli
2016-06-28 Tor Erik Hermansen – Jan Th. Thoresen
2016-06-21 Per Bryde Sundseth – Knut Kjærnsrød
2016-06-14 Christer Heitun – Tore Heitun
2016-06-07 Harald Widerøe – Tore Heitun
2016-05-31 Eva Beckstrøm – Elen Opland Stenersen
2016-05-24 Trond Løfqvist – Finn Arthur Gjone
2016-05-10 Tor Svendsen – Leif Erik Loe
2016-05-03 Per Bryde Sundseth – Knut Kjærnsrød
2016-04-26 Christer Heitun – Tore Heitun
2016-04-19 Tore Heitun – Christer Heitun
2016-04-12 Christer Heitun – Tore Heitun
2016-04-05 Christer Heitun – Tore Heitun
2016-03-29 Nils Christian Haug – Bente Haug
2016-03-22 Kåre Wivestad – Jan Erik Stevenson
2016-03-15 Tor Walle – Jan Erik Carlsen
2016-03-08 Tore Heitun – Christer Heitun
2016-03-01 Tore Heitun – Christer Heitun
2016-02-23 Arne Bekkeli – Gunnar Krogholm
2016-02-16 Stein Endresen – Knut Daffinrud
2016-02-09 Christer Heitun – Tore Heitun
2016-02-02 Magne Indreiten – Hans Johan Låhne
2016-01-26 Verina Dahl – Tor Erik Hermansen
2016-01-19 Kåre Wivestad – Jan Erik Stevenson
2016-01-12 Knut Ivar Løken – Odd Arne Evju
2016-01-05 Vegar Næss – Kåre Wahlqvist
2015-12-15 Jan Th. Thoresen Juleavslutning singel
2015-12-08 Stein Endresen – Knut Daffinrud
2015-12-01 Terje Ivan Nylund – Vigdis Kalliainen
2015-11-24 Ole Johan Aas – Ivar Gjerde Simultanturnering
2015-11-17 Tor Walle – Jan Erik Carlsen
2015-11-10 Per Bryde Sundseth – Knut Kjærnsrød
2015-11-03 Terje Ivan Nylund – Vigdis Kalliainen
2015-10-27 Arne Bekkeli – Gunnar Krogholm
2015-10-20 Christer Heitun – Tore Heitun
2015-10-13 Christer Heitun – Tore Heitun
2015-10-06 Verina Dahl – Per Bryde Sundseth
2015-09-29 Per Bryde Sundseth – Knut Kjærnsrød
2015-09-22 Jan Th. Thoresen – Finn Arthur Gjone
2015-09-15 Trond Løfqvist – Finn Arthur Gjone
2015-09-08 Robert Veland – Elin Gåsø Dahl
2015-09-01 Harald Widerøe – Hans Johan Låhne
2015-08-25 Trond Løfqvist – Finn Arthur Gjone
2015-08-18 Trond Løfqvist – Finn Arthur Gjone
2015-08-11 Jan Th. Thoresen – Tore Heitun
2015-08-04 Stein Endresen – Per Bryde Sundseth
2015-07-28 Per Bryde Sundseth – Knut Kjærnsrød
2015-07-21 Per Bryde Sundseth – Knut Kjærnsrød
2015-07-14 Harald Widerøe – Hans Johan Låhne
2015-07-07 Trond Løfqvist – Finn Arthur Gjone
2015-06-30 Jan Th. Thoresen – Tore Heitun
2015-06-16 Anders Johansson – Tor Erik Hermansen
2015-06-09 Magne Indreiten – Kåre Hummertangen
2015-06-02 Gunnar Oseberg – Ragnhild Gimnes Oseberg
2015-05-26 Robert Veland – Elin Gåsø Dahl
2015-05-19 Robert Veland – Elin Gåsø Dahl
2015-05-12 Magnar Tolsrød – Vigdis Tolsrød
2015-05-05 Finn Arthur Gjone – Trond Løfqvist
2015-04-28 Ronny Korsmo – Martin Rian
2015-04-21 Astrid M Lie – David Steinmo B-puljen
2015-04-21 Per Bryde Sundseth – Knut Kjærnsrød A-puljen
2015-04-14 Flemming Sommer – Sigrid Helle Berg B-puljen
2015-04-14 Per Bryde Sundseth – Knut Kjærnsrød A-puljen
2015-04-07 Flemming Sommer – Sigrid Helle Berg B-puljen
2015-04-07 Per Bryde Sundseth – Knut Kjærnsrød A-puljen
2015-03-31 Jan Th. Thoresen – Tore Heitun
2015-03-24 Astrid M Lie – David Steinmo B-puljen
2015-03-24 Magnar Tolsrød – Vigdis Tolsrød A-puljen
2015-03-17 Tor Svendsen – David Steinmo B-puljen
2015-03-17 Harald Widerøe – Hans Johan Låhne A-puljen
2015-03-10 Astrid M Lie – David Steinmo B-pulje
2015-03-10 Arne Bekkeli – Gunnar Krogholm A-pulje
2015-03-03 Verina Dahl – Knut Kjærnsrød B-pulje
2015-03-03 Ole Johan Aas – Ivar Gjerde A-pulje
2015-02-24 Verina Dahl – Knut Kjærnsrød B-pulje
2015-02-24 Petur Ludviksson – Sissel Halvorsen A-pulje
2015-02-17 Richard Strandli – Tor Walle B-pulje
2015-02-17 Terje Ivan Nylund – Vigdis Kalliainen A-pulje
2015-02-10 Elin Gåsø Dahl – Sigrid Helle Berg B-pulje
2015-02-10 Terje Ivan Nylund – Vigdis Kalliainen A-pulje
2015-02-03 Finn Arthur Gjone – Tore Heitun
2015-01-27 Terje Ivan Nylund – Vigdis Kalliainen
2015-01-20 Knut Ivar Løken – Nils Christian Haug
2015-01-13 Terje Ivan Nylund – Vigdis Kalliainen
2015-01-06 Tore Heitun – Vidar Arntzen
2014-12-16 Per Bryde Sundseth – Hans Johan Låhne
2014-12-09 Stein Endresen – Knut Kjærnsrød
2014-12-02 Vegar Næss – Kåre Wahlqvist
2014-11-25 Kåre Wivestad – Jan Erik Stevenson
2014-11-18 Jan Th. Thoresen – Tore Heitun
2014-11-11 Finn Arthur Gjone – Tore Heitun
2014-11-04 Finn Arthur Gjone – Tore Heitun
2014-10-28 Vigdis Kalliainen – Terje Ivan Nylund
2014-10-21 Arne Bekkeli – Gunnar Krogholm
2014-10-18 Ragnar Edv Nilsen – Alf Edvard Hansen Hyggeturnering
Nyhetskategorier